Thank God It's Friday

In de winterperiode is er op 1 vrijdagavond per maand (in de maanden november tot en met maart) 'Thank God It's Friday'. Een leuke tennisavond voor iedereen. Er worden alleen dubbels gespeeld (heren, dames of mixed dubbels);

Je speelt per avond 2 dubbels van 3 kwartier. Je schrijft je individueel in. Je bent niet verplicht om elke ronde mee te spelen, een paar dagen voor een TGIF ronde ontvangt iedere deelnemer een mailtje en kan dan aangeven of hij/zij wel of niet mee doet. Er zijn 2 poules, je wordt ingedeeld op speelsterkte. De indeling van de wedstrijden worden door Han gemaakt en vrijdagochtend op een TGIF-vrijdag gepubliceerd op deze website. Deelname is gratis maar je mag een bijdrage in de pot doen.

Maar het allerbelangrijkste, gezelligheid staat voorop!

 

 

 

De wedstrijden van 25 maart 2022 starten om 20:00 uur!  

tijd naam   naam baan
20:00 Ad Luyten vs Arjan van der Starre 1
  Adri Klap   Arnold Leenders  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Chris Schuitemaker vs Dominique Brekelmans 2
  Dirk Kousemaker   Eric de Jongste  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Ger van Zeventer vs Jethro Smit 3
  Ron Collet   Rob van Tulder  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Jaco Baauw vs Johan de Koning 4
  Robert van Marwijk   Tijmen Reimerink  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Wijnand Ekhart vs Bianca Leenders 5
  Brenda Boekhoud   Mirjam van Tulder  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Inge Klap vs Maria Kousemaker 6
  Lianne de Jong   Marjolein Toonen  
         
tijd naam   naam baan
20:00 Anne-Sietske de Graaf vs Sue Junmuang 7
  Monique Brinkman   Kim Wajiram  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Ad Luyten vs Wijnand Ekhart 1
  Anne-Sietske de Graaf   Monique Brinkman  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Adri Klap vs Arnold Leenders 2
  Sue Junmuang   Marjolein Toonen  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Arjan van der Starre vs Ger van Zeventer 3
  Kim Wajiram   Inge Klap  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Brenda Boekhoud vs Chris Schuitemaker 4
  Johan de Koning   Lianne de Jong  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Bianca Leenders vs Maria Kousemaker 5
  Dirk Kousemaker   Robert van Marwijk  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Dominique Brekelmans vs Eric de Jongste 6
  Mirjam van Tulder   Rob van Tulder  
         
tijd naam   naam baan
21:15 Jaco Baauw vs Ron Collet 7
  Jethro Smit   Tijmen Reimerink