Thank God It's Friday

In de winterperiode is er op 1 vrijdagavond per maand (in de maanden november tot en met maart) 'Thank God It's Friday'. Een leuke tennisavond voor iedereen. Er worden alleen dubbels gespeeld (heren, dames of mixed dubbels);

Je speelt per avond 2 dubbels van 3 kwartier. Je schrijft je individueel in. Je bent niet verplicht om elke ronde mee te spelen, een paar dagen voor een TGIF ronde ontvangt iedere deelnemer een mailtje en kan dan aangeven of hij/zij wel of niet mee doet. Er zijn 2 poules, je wordt ingedeeld op speelsterkte. De indeling van de wedstrijden worden door Han gemaakt en vrijdagochtend op een TGIF-vrijdag gepubliceerd op deze website. Deelname is gratis maar je mag een bijdrage in de pot doen.

Maar het allerbelangrijkste, gezelligheid staat voorop!

De Thank God It’s Friday Competition staat nu gepland op de volgende datums:

22-11-2019
13-12-2019
24-01-2020
14-02-2020
13-03-2020

Stuur een mail naar han.buters@gmail.com met daarin je naam, mailadres, 06 nummer en je speelsterkte als je wilt meedoen.

Tot ziens! Han.

 

Hieronder de wedstrijden voor de TGIF ronde van 22-11-2019

tijd naam   naam baan
19:30 Geoffrey Verheul vs Arjan van der Starre 1
  Evita Verheul   Lianne de Jong  
         
tijd naam   naam baan
19:30 Dinant Bazendijk vs Walter van Pernis 2
  Inge Klap   Jose Bazendijk  
         
tijd naam   naam baan
19:30 Jaco Baauw vs Dirk Kousemaker 3
  Jolanda Luijendijk   Debby Heijmans  
         
tijd naam   naam baan
19:30 Robert van Marwijk vs Martijn Pruijsen 4
  Annabel van der Burg   Bianca Leenders  
         
tijd naam   naam baan
19:30 Ron Trooster vs Maria Kousemaker 5
  Anouk Goos   Petra Trooster  
         
tijd naam   naam baan
20:15 Arjan van Elsäcker vs Arnold Leenders 1
  Ilona Verbeek   Mirjam van Tulder  
         
tijd naam   naam baan
20:15 Ger van Zeventer vs Rob van Tulder 2
  Michelle Wiegel   Angeline Sijsenaar  
         
tijd naam   naam baan
20:15 Wijnand Ekhart vs Ruud Korpel 3
  Marion Rodrigo   Agnes van Elsäcker  
         
tijd naam   naam baan
20:15 Eric van Essen vs Bill Heilker 4
  Rachel Graydon   Esther van Zuijlen  
         
tijd naam   naam baan
20:15 Kees van der Eem vs invaller 5
  Claudia Tonnon   invaller  
         
tijd naam   naam baan
21:00 Geoffrey Verheul vs Martijn Pruijsen 1
  Ron Trooster   Jaco Baauw  
         
tijd naam   naam baan
21:00 Arjan van der Starre vs Dinant Bazendijk 2
  Dirk Kousemaker   Robert van Marwijk  
         
tijd naam   naam baan
21:00 Lianne de Jong vs Walter van Pernis 3
  Jolanda Luijendijk   Annabel van der Burg  
         
tijd naam   naam baan
21:00 Evita Verheul vs Jose Bazendijk 4
  Inge Klap   Petra Trooster  
         
tijd naam   naam baan
21:00 Bianca Leenders vs Debby Heijmans 5
  Maria Kousemaker   Anouk Goos  
         
tijd naam   naam baan
21:45 Arjan van Elsäcker vs Wijnand Ekhart 1
  invaller   Eric van Essen  
         
tijd naam   naam baan
21:45 Rob van Tulder vs Ruud Korpel 2
  Ger van Zeventer   Bill Heilker  
         
tijd naam   naam baan
21:45 Arnold Leenders vs Kees van der Eem 3
  Ilona Verbeek   Mirjam van Tulder  
         
tijd naam   naam baan
21:45 Marion Rodrigo vs Angeline Sijsenaar 4
  Claudia Tonnon   Agnes van Elsäcker  
         
tijd naam   naam baan
21:45 Michelle Wiegel vs Rachel Graydon 5
  invaller   Esther van Zuijlen