Thank God It's Friday

In de winterperiode is er op 1 vrijdagavond per maand (in de maanden november tot en met maart) 'Thank God It's Friday'. Een leuke tennisavond voor iedereen. Er worden alleen dubbels gespeeld (heren, dames of mixed dubbels);

Je speelt per avond 2 dubbels van 3 kwartier. Je schrijft je individueel in. Je bent niet verplicht om elke ronde mee te spelen, een paar dagen voor een TGIF ronde ontvangt iedere deelnemer een mailtje en kan dan aangeven of hij/zij wel of niet mee doet. Er zijn 2 poules, je wordt ingedeeld op speelsterkte. De indeling van de wedstrijden worden door Han gemaakt en vrijdagochtend op een TGIF-vrijdag gepubliceerd op deze website. Deelname is gratis maar je mag een bijdrage in de pot doen.

Maar het allerbelangrijkste, gezelligheid staat voorop!

Op een aantal TGIF-avonden zal er een quiz gepresenteerd worden door Klaas Kwis en onze DJ Henk zal een op een aantal avonden de muziek verzorgen.

 

 

 

tijd naam   naam baan
19:30 Bill Heilker vs Arnold Leenders 1
  Trudy Schokker   Anouk van Buuren  
         
  naam   naam baan
19:30 Arjan van Elsäcker vs Kok van der Harst 2
  Eva Vijfvinkel   Agnes van Elsäcker  
         
  naam   naam baan
19:30 Ger van Zeventer vs Wijnand Ekhart 3
  Joop Batenburg   Jordi vd Drift  
         
  naam   naam baan
20:15 Wilfred Segers vs Arjan van der Starre 1
  Maria Kousemaker   Marie Louise Bot  
         
  naam   naam baan
20:15 Dirk Kousemaker vs Adri Klap 2
  Danielle Bot   Debby Heijmans  
         
  naam   naam baan
20:15 Leslie van Toor vs Edwin de Ruiter 3
  Bianca Leenders   Jolanda Luijendijk  
         
  naam   naam baan
20:15 Dominique Brekelmans vs Cor Grijpstra 4
  Walter van Pernis   Jaco Baauw  
         
  naam   naam baan
20:15 Martijn Pruijsen vs Eric van Essen 5
  Ron Leidelmeyer   invaller  
         
  naam   naam baan
21:00 Agnes van Elsäcker vs Wijnand Ekhart 1
  Jordi vd Drift   Anouk van Buuren  
         
  naam   naam baan
21:00 Bill Heilker vs Arjan van Elsäcker 2
  Joop Batenburg   Kok van der Harst  
         
  naam   naam baan
21:00 Trudy Schokker vs Ger van Zeventer 3
  Arnold Leenders   Eva Vijfvinkel  
         
  naam   naam baan
21:45 Wilfred Segers vs Martijn Pruijsen 1
  Bianca Leenders   Jolanda Luijendijk  
         
  naam   naam baan
21:45 Eric van Essen vs Edwin de Ruiter 2
  Maria Kousemaker   Danielle Bot  
         
  naam   naam baan
21:45 invaller vs Dominique Brekelmans 3
  Ron Leidelmeyer   Dirk Kousemaker  
         
  naam   naam baan
21:45 Walter van Pernis vs Leslie van Toor 4
  Debby Heijmans   Marie Louise Bot  
         
  naam   naam baan
21:45 Cor Grijpstra vs Adri Klap 5
  Jaco Baauw   Arjan van der Starre