Bestuur en organisatie

Het bestuur heeft de dagelijkse leiding over de vereniging. Verder kijkt zij, aan de hand van het beleidsplan, waar wij als vereniging naartoe willen en wat er voor nodig is om dat te bereiken. Het bestuur komt regelmatig bij elkaar. Naast het bestuur is een aantal commissies actief. Hierin zitten leden die, net als het bestuur, als vrijwilliger actief zijn voor de vereniging. Heb je vragen, opmerkingen of ideeën die een positieve bijdrage leveren aan de vereniging? Neem dan contact op met een van de bestuurs- of commissieleden.

In het organigram lees je welke commissies onder welk bestuurslid vallen.

Bestuur    
Hans van Setten Voorzitter voorzitter@vltconline.nl
Peter van de Belt Penningmeester, vice voorzitter en Parkbeheer penningmeester@vltconline.nl
Astrid Janssens    Bar en Baancode  
Daniëlle Buys Tennistechnisch beleid jeugd@vltconline.nl
Marissa Janssens Secretariaat secretariaat@vltconline.nl
     
Parkbeheer   parkbeheer@vltconline.nl
Wout Groeneveld  Clubgebouw  
Peter Redering  Baancommissie  
Bert Peters    
Bart Steenbergen    
Ton van Oeveren  Groenvoorziening  
Rob Stolk    
Ben Krabbendam    
Loek Dumont    
Aad van Teylingen    
Leen van Driel    
Edu van Balen    
Leo Don    
Liese van der Waal Plantsoenen  
Daniëlle Bot Plantsoenen  
     
Barcommissie   barcommissie@vltconline.nl
Arjan van der Starre Voorzitter  
Jeanne Penning Planning  
Marian Ringeling    
Maria Kousemaker    
Coby Redering    
Wilma van Vliet    
Atie Oostveen    
Inge Klap Inkoop  
Lianne de Jonge Inkoop  
Joseé Bazendijk Financien  
     
Clubkampioenschappen   clubkampioenschappen@vltconline.nl
Dirk Kousemaker    
Maria Kousemaker    
Wilfred Segers    
Astrid Janssens    
Fred van de Ham      
Jolanda Smalbil    
Tom Janssens    
Isa Smalbil    
     
Jeugdcommissie   jeugd@vltconline.nl
Mariette Herrejon Voorzitter  
Sascha van Duin Voorzitter  
Michelle Wiegel    
Martijn van der Waal    
 Davy Visser    
     
Ledenadministratie    ledenadministratie@vltconline.nl
Joop Blikkenhorst    
Monica Massey    
     
Lief en Leed    
Maria Kousemaker   liefenleed@vltconline.nl
     
Nieuwe Leden   nieuweleden@vltconline.nl
Vacature    
     
Vertrouwenspersoon VLTC   vertrouwenspersoon@vltconline.nl
Marjon van der Meer    
     
Open Toernooi Commissie   vltcopen@vltconline.nl
Danielle Buys  Toernooileider  
Nadia van Teffelen    
Bram Janssens    
Ron Trooster    
Nicôle Castelijn    
Steven Bazuin    
Tom Janssens    
     
Recreatie Commissie   recreatie@vltconline.nl
Brenda Boekhoud    
Marie Louise Bot    
Petra Trooster    
     
Sociaal Media   redactie@vltconline.nl
Nadia van Teffelen    
Martijn van der Waal    
Marie Louise Bot  
     
Sponsorcommissie   sponsoring@vltconline.nl
Elkan Zandvliet  Voorzitter  
Winfried van Breugel    
Mira Groeneveld    
     
Competitie   competitie@vltconline.nl 
Nadia van Teffelen    
Han Buters    
     
Thank God It's Friday Competitie   TGIF@vltconline.nl 
Han Buters    
     
Trainers   trainers@vltconline.nl 
Martijn van der Waal 06 - 41 86 55 52
Davy Visser 06 - 41 87 81 74  
Ron Rietkerken 06 - 48 18 44 97  
     
Laddercompetitie      ladder@vltconline.nl
Ron Trooster    
Wilfred Segers    
     
ICT-commissie   ict@vltconline.nl 
Ron Trooster Webmaster webmaster@vltconline.nl 
Wilfred Segers Infrastructuur  
Danielle Bot Beheer All United  
     
Zomer Challenge commissie   zomer@vltconline.nl 
Dirk Kousemaker    
Steven Bazuin    
Annabel van de Burg    
Dirk Kousemaker    
Martijn van der Waal    

Downloads: