Bestuur en organisatie

Het bestuur heeft de dagelijkse leiding over de vereniging. Verder kijkt zij, aan de hand van het beleidsplan, waar wij als vereniging naartoe willen en wat er voor nodig is om dat te bereiken. Het bestuur komt regelmatig bij elkaar. Naast het bestuur is een aantal commissies actief. Hierin zitten leden die, net als het bestuur, als vrijwilliger actief zijn voor de vereniging. Heb je vragen, opmerkingen of ideeën die een positieve bijdrage leveren aan de vereniging? Neem dan contact op met een van de bestuurs- of commissieleden.

In het organigram lees je welke commissies onder welk bestuurslid vallen.

Bestuur    
Hans van Setten Voorzitter voorzitter@vltconline.nl
Peter van de Belt Penningmeester penningmeester@vltconline.nl
Mira Groeneveld Vicevoorzitter, Sponsoring sponsoring@vltconline.nl
Nick Breur Jeugd jeugd@vltconline.nl
Daniëlle Bot PR & Communicatie, Secretaris secretariaat@vltconline.nl
     
Parkbeheer   parkbeheer@vltconline.nl
Joop van Gijn    
Wout Groeneveld    
Peter Redering    
Bert Peters    
Bart Steenbergen    
Ton van Oeveren    
Koos Oostveen    
Rob Stolk    
Ben Krabbendam    
Loek Dumont    
Aad van Teylingen    
     
Barcommissie   barcommissie@vltconline.nl
Arjan van der Starre    
Jeanne Penning    
Marian Ringeling    
Maria Kousemaker    
Coby Redering    
Wilma van Vliet    
Marieke de Haan    
Willem Valk    
     
Clubkampioenschappen   clubkampioenschappen@vltconline.nl
Dirk Kousemaker    
Maria Kousemaker    
Harrie van Haaren    
Wilfred Segers    
Astrid Janssens      
Perry van Eck      
     
Jeugdcommissie   jeugd@vltconline.nl
Nick Breur    
Astrid Janssens    
Jolanda Smalbil    
Sascha van Duin    
Martijn van der Waal    
Michelle Wiegel    
     
Ledenadministratie    
Joop Blikkenhorst   ledenadministratie@vltconline.nl
Cor van Santen    
     
Lief en Leed    
Harrie van Haaren   liefenleed@vltconline.nl
     
Nieuwe Leden    
Mariëlle Muis   nieuweleden@vltconline.nl
Monique Buijs    
 Joyce Baauw    
     
Open Toernooi Commissie   vltcopen@vltconline.nl
Elkan Zandvliet    
Nadia van Teffelen    
Erik van Os    
Danielle Buys    
Peter Roodenburg    
Bram Janssens    
Roel van Hoorn    
Mark Ruissen    
     
Open Jeugd toernooi commissie   openjeugd@vltconline.nl
Amy Smalbil    
Bram Janssens    
Martijn van der Waal    
Wilfred Segers    
     
Recreatie Commissie   recreatie@vltconline.nl
Nancy Boks    
Brenda Boekhoud    
Marie Louise Bot    
Petra Trooster    
     
Redactie   redactie@vltconline.nl
Sjaak van 't Wout    
Nadia van Teffelen  
     
Sponsorcommissie   sponsoring@vltconline.nl
Elkan Zandvliet    
Winfried van Breugel    
Mira Groeneveld    
Marjon van der Meer    
     
Competitie   competitie@vltconline.nl
Nadia van Teffelen    
Han Buters    
     
Thank God It's Friday Competitie   TGIF@vltconline.nl
Han Buters    
     
Trainers   trainers@vltconline.nl
Martijn van der Waal 06 - 41 86 55 52
Davy Visser 06 - 41 87 81 74  
     
Webmaster   webmaster@vltconline.nl
Patrick Wong    

Downloads:

Reacties

(1)
Dit is een test van Danielle Bot
27 maart 2018