Najaarscompetitie

Hieronder zie je de teams die dit jaar in de najaarscompetitie spelen. Klik op het teamnummer voor om te poule te zien waarin het team speelt.

Handleiding invoeren uitslagen
Baanindeling vrijdagavond
Baanindeling zaterdag

VRIJDAGAVOND    
Heren dubbel 35+ Dames dubbel 35+  
3e klasse - VLAARDINGEN 1 2e klasse - VLAARDINGEN 1  
Kees van der Eem Jennie van Os  
Ger van Zeventer Anjo van Vliet  
Kok van der Harst Wilma van der Lans  
Arnold Leenders Andrea de Waard  
  Trudy Schokker  
   Iloon Lansbergen  
Gemengd dubbel 17+    
3e klasse - VLAARDINGEN 1 3e klasse - VLAARDINGEN 2 3e klasse - VLAARDINGEN 3
Geoffrey Verheul Joyce Baauw-Verkade Dominique Brekelmans 
Leslie van Toor Jaco Baauw Michel Bassant
Anouk van Buuren Henk Korver Esmaralda Bassant
Caroline Brinkman Rob van Tulder Inge Klap
  Mirjam van Tulder  
  Petra Trooster  
Gemengd dubbel 35+     
3e klasse - VLAARDINGEN 1 3e klasse - VLAARDINGEN 2  
Josée Bazendijk-Spirinckx Diana van Breugel  
Dinant Bazendijk Winfried van Breugel  
Silvia Hunter Natalie van de Belt  
Yvonne Oosterlee Astrid Hamstra  
Ivan Martin Martine Dortland  
  Antoine de Groot  
  Edward Voogt  
     
ZATERDAG    
Heren dubbel 17+  Heren 17+ (2xE 3xD)   
3e klasse - VLAARDINGEN 1 2e klasse - VLAARDINGEN 1 3e klasse - VLAARDINGEN 2
Erik van Os Christian van Baal Peter Roodenburg
Klaas Kornaat Peter van de Belt Han Buters
Edwin de Ruiter Michael Zwerver Geoffrey Verheul
Leo Dries Arnout-Jan van der Meer Wijnand Ekhart
  Tom Janssens Dirk Kousemaker
    Leslie van Toor
     
   Dames dubbel 17+ Zaterdag Gemengd dubbel 17+
3e klasse - VLAARDINGEN 3 2e klasse - VLAARDINGEN 1 1e klasse - VLAARDINGEN 1
Gouke Geus Brenda Boekhoud Christopher Anderton
Ron Trooster Nancy Boks Nadia van Teffelen
Sascha van Duin Debby Heijmans Michelle Verhoeff
Michel van Loon Nicôle Castelijn Bea Akerboom
Steven Bazuin Bianca Leenders Patrick Wong
   Lianne de Jonge Jan Akerboom
     
  Gemengd 17+ Zaterdag  
3e klasse - VLAARDINGEN 2 3e klasse - VLAARDINGEN 1 4e klasse - VLAARDINGEN 2
Perry van Eck Maria Kousemaker Theo Stam
Danielle Bot Marianne Moerenhout Merrol Naarden
Marie Louise Bot Irene Kraak Monica Massey
Erik van der Knaap Robert van Marwijk Mira Groeneveld
  Elkan Zandvliet  
  Arjan van der Starre  
     
ZONDAG    
Gemengd  Gemengd 10 t/m 14 jaar  
4e klasse - VLAARDINGEN 1 2e klasse - VLAARDINGEN 1 2e klasse - VLAARDINGEN 2
Jolanda Smalbil Evi Segers Yanick Hughes
Marjon van der Meer Riené Lamers Tristan Lavooi
Astrid Janssens Kai. Naarden Sumi Trooster
Bram Janssens Jeroen van der Weerd Lotte Stam
Raymond Smalbil Len Dortland Anouk van Dijk
Dennis Lamers    
     
Gemengd 11 t/m 17 jaar   Jongens 10 t/m 14 jaar
3e klasse - VLAARDINGEN 1 3e klasse - VLAARDINGEN 2 2e klasse - VLAARDINGEN 1
Sal Lamers Isa Smalbil Rick van Dijk
Wim Janssens Fleur Backer Rick Bastemeijer
Stan Smalbil Mijael Herrejon Obregon Sem Korpel
Manon Leenders Timo Naarden Kane van Wijngaarden
Nikki Segers Bo Dortland Bas Koevermans
Indy Ligtenberg    
Annemijn Heilker    
     
Meisjes 11 t/m 17 jaar     
3e klasse - VLAARDINGEN 1    
Nikkie Trooster    
Sarah Stam    
Lieke van Pernis    
Annabel van der Geer    

Downloads: