Voorjaarscompetitie

Hieronder vind je een overzicht van de competitieteams die dit jaar voorjaarscompetitie spelen. Als je op het team klikt, dan zie je de poule waarin het team speelt, de tegenstanders en hoe het gaat in de competitie.

Handleiding invoeren uitslagen

 

DINSDAG    

Team 1 - hoofdklasse

Team 2 - 1e klasse Team 3 - 1e klasse
Klassegemiddelde 11,80 Klassegemiddelde 12,76 Klassegemiddelde 12,76
Anjo van Vliet © Coby Redering © Cock de Raaij ©
Wilma van der Lans Elly Groeneveld Mieke van Yperen
Jennie van Os Ellen de Jong Anneke van der Linden
Belia Scheffers Marian Ringeling Karin Ammerlaan
Sjaan Banen Anita van Rooyen Ria Sigmond
Andrea de Waard Henny Bak Jeanet Nijgh 
    DONDERDAG
Team 4 - 3e klasse Team 5 - 3e klasse Team 1
Klassegemiddelde 14,56 Klassegemiddelde 14,56 Klassegemiddelde 14,38
Tiny de Theije © Jeanne Penning © Pieter Kloprogge
Loes Visscher Anja Carstens Wouter van der Poel
Leny Verwey Atie Oostveen Gerard Huis in 't Veld
Liesbeth van der Hammen Thea Tuitel Ton van Oeveren
Ria Vermeer Wilma van Vliet Ad Kievit
Ineke Mosterd Anneke Bottemanne  Cor van Santen
Ria van de Berg Brunhilde van Dorp Ben Krabbedam ©
     
VRIJDAGAVOND    
Mix 17+    
Team 1 - 1e klasse Team 2 - 2e klasse Team 3 - 2e klasse
Klassegemiddelde 12,96 Klassegemiddelde 14,28 Klassegemiddelde 14,28
Jennie van Os © Sander 't Hart Josée Bazendijk ©
Erik van Os Juliette Korpershoek Silvia Hunter
Leo Dries Mariska de Jong © Ivonne Oosterlee
Wilma van der Lans Vincent Rommey Dinant Bazendijk
Iloon Lansbergen   Ivan Martin
    Joffrey de Voogt
     
Team 4 - 3e klasse Team 5 - 3e klasse Team 6 - 3e klasse
Klassegemiddelde 15,54 Klassegemiddelde 15,54 Klassegemiddelde 15,54
Geoffrey Verheul © Michel Bassant © Joyce Baauw-Verkade ©
Evita Verheul Dominique Brekelmans Petra Trooster
Leslie van Toor Esmaralda Bassant Mirjam van Tulder
Anouk van Buuren Inge Klap Henk Korver
    Jaco Baauw
     
    ZATERDAG
  Heren 17+ Heren 17+
Team 7 - 3e klasse Team 1 Team 1 - 1e klasse
Klassegemiddelde 15,54 Klassegemiddelde 15,31 Klassegemiddelde 8,74
Theo Stam © Kees van der Eem © Bram Janssens ©
Erik Voogt Ger van Zeventer Mark Ruissen
Antoine De Groot Kok vd Harst Martijn van der Waal
Merrol Naarden Bill Heilker Roel van Hoorn
Monica Massey Arnold Leenders Jordi Roskam
Mira Groeneveld   Matthijs Visser
Dianne van Breugel    
Winnie van Breugel    
     
Team 2 - 3e klasse Team 3 - 3e klasse Team 4 - 4e klasse
Klassegemiddelde 12,63 Klassegemiddelde 12,63 Klassegemiddelde 14,82
Christian van Baal © Peter Roodenburg © Gouke Geus ©
Nick Breur Han Buters Ron Trooster
Peter van de Belt Geoffrey Verheul Michel van Loon
Michael Zwerver Leslie van Toor Sascha van Duin
Frans Sijrier Dirk Kousemaker Steven Bazuin
  Wijnand Ekhart Martin Bal
  Jaco Baauw  
     
Heren 50+ Mix 17+  
Team 1 - 2e klasse Team 1 - 2e klasse Team 2 - 3e klasse
Klassegemiddelde 14,72 Klassegemiddelde 11,13 Klassegemiddelde 12,94
Harrie van Haaren © Christopher Anderton © Daniëlle Bot ©
Gerard Huis in 't Veld Patrick Wong Marie Louise Bot
Fred van Ham Michelle Verhoeff Erik van der Knaap
Peter Stad Bea Akerboom Perry van Eck
  Nadia van Teffelen   
 Mix 35+  Dames 17+ ZONDAG
Team 1 - 2e klasse Team 1- 1e klasse Heren 17+ - 7e klasse
Klassegemiddelde 13,37 Klassegemiddelde 11,64 Klassegemiddelde 15,47
Maria Kousemaker © Brenda Boekhoud © Roan Sas
Arjan van der Starre Nancy Boks Tom Janssens
Elkan Zandvliet Marjolein Vlasblom Cesar Wapenaar
Robert van Marwijk Nicole Castelijn Robbin Baauw ©
Marianne Moerenhout Bianca Leenders  Vincent Ligtenberg 
Irene Kraak Lianne de Jonge  
     
Heren 35+ Mix 35+  
Team 1 - 2e klasse Team 1 - 2e klasse Team 2 - 3e klasse
Klassegemiddelde 12,43 Klassegemiddelde 14,40 Klassegemiddelde 15,29
Arnout-Jan van der Meer © Jolanda Smalbil © Marielle Muis ©
Peter Santema Raymond Smalbil Carin de Leede
Ger Slootweg Marjon van der Meer Hans van Setten
Joost van Dijk Dennis Lamers Marieke de Haan
Hans Bijloo Astrid Janssens Arno Wapenaar
Warner Timmer Bram Janssens Annette Helderop
    Rob Ligtenberg

Downloads: